Zamawianie zajęć na nowy semestr odbywa się poprzez formularz dostępny pod adresem: https://kampus-student2.ckc.uw.edu.pl/local/comerequest/request.php (logowanie kontem CAS).

Szczegółową procedurę zamawiania zajęć zdalnych na platformie Kampus opisaliśmy w „Niezbędniku prowadzącego” w sekcji „Jak zamówić swoją przestrzeń na zajęcia online?” oraz na stronie https://zajeciazdalne.ckc.uw.edu.pl.

Pracownicy CKC przygotują zamówioną przestrzeń na zajęcia w ciągu 3 dni roboczych. Dostęp do niej otrzymuje tylko osoba zamawiająca oraz ew. inni wykładowcy wymienieni w formularzu. Studenci na początku nie mają dostępu do zajęć – muszą zostać dodani przez prowadzących  przed rozpoczęciem zajęć. Wskazówki jak to zrobić zamieściliśmy w „Niezbędniku prowadzącego” w sekcji „Jak dodać do swoich zajęć studentów z USOS?”.

Uwaga! Aby wykorzystać materiały z zajęć z poprzedniego semestru do prowadzenia zajęć w nowym roku akademickim, należy zamówić nowe zajęcia poprzez formularz i zaznaczyć opcję skopiowania kursu (zawartości zajęć). Nowe zajęcia będą miały dodane materiały, a „stary” kurs zostanie zarchiwizowany wraz z danymi studentów, ich pracami i uzyskanymi ocenami. W ten sposób można wrócić do historii przebiegu zajęć i oceniania studenta, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

W razie problemów z zamawianiem zajęć zachęcamy do kontaktu z naszym Helpdeskiem pod adresem pomoc-ckc@uw.edu.pl

Przydatne linki: