Group 2 Created with Sketch.

Działalność ekspercka

Dysponujemy unikalnym know-how w zakresie e-learningu, projektowania i wdrażania e-usług oraz tworzenia i realizowania projektów cyfrowych.


Centrum Kompetencji Cyfrowych UW powstało w wyniku połączenia Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji UW (COME UW) i Laboratorium Cyfrowego Humanistyki UW (LaCH UW). Dysponujemy doświadczeniem i możliwościami obu tych jednostek, oferując kompleksowe wsparcie w zakresie realizacji naukowych i edukacyjnych działań prowadzonych z wykorzystaniem technologii cyfrowych.

Konsultujemy i doradzamy zarówno członkom społeczności Uniwersytetu Warszawskiego, jak i instytucjom naukowym, edukacyjnym czy kultury oraz organizacjom trzeciego sektora. Swoją wiedzą dzielimy się zarówno lokalnie, jak i na poziomie międzynarodowym.

Co proponujemy?

  • doradztwo metodyczne i współpracę w zakresie projektowania i prowadzenia e-zajęć, kursów, szkoleń, badań, projektów edukacyjnych i studiów podyplomowych,
  • wsparcie we wdrożeniach platform e-learningowych,
  • kompleksowe wsparcie na każdym etapie prac nad grantem: od przygotowania wniosku, poprzez zaangażowanie w realizację, po utrzymanie efektów po zakończeniu projektu,
  • konsultacje wniosków grantowych i projektów cyfrowych.

Wszystkich zainteresowanych współpracą i konsultacjami zachęcamy do kontaktu.

Group Created with Sketch. tlo-home Created with Sketch.
Polityka cookies

Wykorzystujemy cookies, aby ułatwić korzystanie z naszej witryny. Udostępniamy również te informacje stronom trzecim w celu analizy. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą politykę prywatności.

Group 3 Created with Sketch.