Group 2 Created with Sketch.

Studenci UW

Odpowiadamy za utrzymanie i rozwój platform e-learningowych Kampus, za pośrednictwem których mogą odbywać się zajęcia zdalne na UW.


O platformach Kampus

Na Uniwersytecie Warszawskim dostępne jest ogólnouniwersyteckie środowisko platform e-learningowych Kampus administrowanych przez Centrum Kompetencji Cyfrowych UW. Na platformach Kampus 1 i Kampus 2 prowadzone są zajęcia online, zaś Kampus-egzaminy  służy wyłącznie do przeprowadzania zdalnych egzaminów pisemnych. Specjalny serwis E-learning UW zbiera w jednym miejscu informacje pochodzące z wszystkich platform Kampus. Studenci mogą tam w łatwy sposób sprawdzić wszystkie swoje kursy oraz egzaminy.

Jak zalogować się na platformach Kampus?

Logowanie na platformy Kampus odbywa się poprzez Centralny Serwer Uwierzytelniania, za pomocą numeru PESEL i hasła do USOS.

Pełna instrukcja w pliku PDF

Jak znaleźć swój kurs na platformach Kampus?

Po zalogowaniu się na platformie Kampus kliknij na ikonę domku 1 lub domku 2 znajdującą się przy prawej krawędzi ekranu. W to samo miejsce dotrzesz po kliknięciu na „Moje kursy” z menu ukrytego pod Twoim nazwiskiem w prawym, górnym rogu platformy.

Pełna instrukcja w pliku PDF

Jak przygotować się do egzaminu lub zaliczenia na platformie Kampus-egzaminy?

Zdalne egzaminy pisemne na Uniwersytecie Warszawskim odbywają się na platformie Kampus-egzaminy. Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania do egzaminu dostępne są w serwisie E-learning UW.

Niezbędnik studencki

W „Niezbędniku studenckim” zebraliśmy informacje dotyczące organizacji całego nauczania online na Uniwersytecie Warszawskim. Jest on dostępny w formie interaktywnego samouczka dostępnego na platformie Kampus oraz w postaci pliku PDF.

Niezbędnik studencki w pliku PDF

Helpdesk

Nasz helpdesk działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod adresem pomoc-ckc@uw.edu.pl. Pomagamy we wszystkich sprawach dotyczących użytkowania platform Kampus, więcej informacji na stronie Helpdesk.

Group 8 Created with Sketch. Artboard 4 Created with Sketch.