Group 4 Created with Sketch.

Szkolenia i warsztaty

Prowadzimy szkolenia i warsztaty z zakresu e-learningu, humanistyki cyfrowej oraz narzędzi cyfrowych. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla społeczności Uniwersytetu Warszawskiego, jak i dla odbiorców zewnętrznych.


W naszej stałej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu projektowania, tworzenia i prowadzenia zajęć oraz egzaminów z wykorzystaniem platform Kampus. Realizujemy zarówno szkolenia indywidualne, jak i grupowe, na poziomach podstawowym i zaawansowanym. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także na konsultacje e-learningowe, podczas których opowiadamy więcej o bardziej szczegółowych zagadnieniach, takich jak modyfikowanie zajęć czy opracowywanie multimediów. Oddzielne warsztaty dotyczą zarządzania przestrzenią i użytkownikami na platformie e-learningowej – ten temat jest szczególnie przydatny pracownikom administracyjnym.

Prowadzimy także warsztaty z obsługi narzędzi cyfrowych i metodologii prowadzenia badań z zakresu humanistyki cyfrowej. Program tych szkoleń możemy również dopasować do specyficznych potrzeb konkretnych grup projektowych.

Czynnie włączamy się w Program zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP), w ramach którego prowadzimy zajęcia dla doktorantów i kadry dydaktycznej UW. Szkolenia te dotyczą między innymi infrastruktury i metod otwartej nauki oraz podstaw e-learningu (w języku polskim i angielskim).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Artboard 4 Created with Sketch.