W odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie tematem przeprowadzania egzaminów i zaliczeń pisemnych na platformie Kampus-egzaminy, udostępniamy nowe terminy szkoleń!

Terminy szkoleń: 4, 9, 11 lutego 2021.

Zapisy: https://tinyurl.com/yyejodxt

Spotkania przeznaczone są dla wszystkich pracowników Uniwersytetu Warszawskiego, którzy chcieliby lepiej poznać możliwości administrowanej przez nas platformy.

Podczas szkolenia trenerki z naszego zespołu opowiedzą między innymi o:

• technicznych możliwościach platformy Kampus-egzaminy i tym, co odróżnia ją od platform Kampus 1 i 2,
  • tajnikach przygotowywania egzaminów lub zaliczeń w formie quizu/ testu, zadania lub dłuższej pracy pisemnej,
  • sprawdzaniu prac,
  • udostępnianiu studentom wyników oraz informacji zwrotnej.

Przewidujemy także czas na udzielenie odpowiedzi na pytania uczestników kursu. Pełen program szkolenia dostępny jest tutaj.

Zachęcamy rownież do samodzielnego korzystania z kursu „Niezbędnik egzaminatora„, utworzonego na platformie Kampus, który krok po kroku podaje najważniejsze informacje nt. zdalnych egzaminów pisemnych.

Do Państwa dyspozycji pozostaje tez nasz help desk: pomoc-ckc@uw.edu.pl.