Jako pracownicy CKC UW w pełni podpisujemy się pod uchwałą Senatu UW w sprawie wyrażenia solidarności z Ukrainą i jej społeczeństwem.

W tym trudnym czasie autorytarnej agresji wobec niepodległego narodu ukraińskiego jesteśmy ze wszystkimi kolegami i koleżankami, studentami i studentkami, współpracownikami i współpracowniczkami z Ukrainy.

Zdajemy sobie sprawę, że wszelkie działania, które teraz podejmujemy są dalece niewystarczające, ale będziemy starali się angażować we wszystkie akcje mające szansę choć trochę pomóc osobom dotkniętym konsekwencjami wojny.

Nie pozostańmy obojętni wobec agresji, naruszającej prawa międzynarodowe i zagrażającej prawom człowieka i demokracji.

Patrzymy z nadzieją w przyszłość, licząc że przyniesie pokój w Ukrainie.

Zespół CKC UW

Wszystkim polecamy akcję PAH

Ми як співробітники Центру цифрових компетенцій (Centrum Kompetencji Cyfrowych) Варшавського Університету повністю підтримуємо постанову Сенату університету про висловлення солідарності з Україною та її суспільством.

У цей нелегкий час авторитарної агресії проти незалежної української нації ми разом з усіма колегами, студентами та колегами з України.
Ми усвідомлюємо, що всі дії, які ми зараз робимо, далеко не достатні, але ми намагатимемося долучитися до всіх дій, що мають шанс хоч трохи допомогти людям, постраждалим від наслідків війни.
Не залишаймося байдужими до агресії, яка порушує міжнародні права та загрожує правам людини та демократії.
Ми дивимося в майбутнє з надією, сподіваючись, що воно принесе мир в Україну.

Команда Центру цифрових компетенцій Варшавського Університету