Forum Dobrych Praktyk to wewnątrzuczelniane spotkanie dla wszystkich dydaktyków i dydaktyczek z Uniwersytetu Warszawskiego zainteresowanych nauczaniem online. Druga edycja Forum odbędzie się już 24 maja 2022!

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia. Będziemy dyskutować o nowych doświadczeniach w projektowaniu i prowadzeniu zajęć, o alternatywnych rozwiązaniach oraz o wyborach, których Państwo dokonywali, pracując ze studentami w trybie mieszanym, hybrydowym.
Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, a przestrzenią do dyskusji oraz przydatnych plików będzie platforma Kampus. Niezbędne linki prześlemy zarejestrowanym uczestnikom najpóźniej dzień przed wydarzeniem.

Przypominamy, że zapisy słuchaczy i słuchaczek przyjmujemy tylko do 20 maja pod tym adresem!