Oficjalnie rozpoczynamy już przygotowania do do sesji letniej, dlatego też umożliwiliśmy zamawianie przestrzeni egzaminacyjnych dla egzaminów pisemnych na platformie Kampus-egzaminy.

Aby zamówić przestrzeń egzaminacyjną należy skontaktować się z koordynatorem/koordynatorką ds. egzaminów i zaliczeń zdalnych na macierzystym wydziale. Koordynatorzy wypełniają następnie dedykowany formularz i w ten sposób rezerwują wybrane przestrzenie. Dostępne w formularzu terminy obejmują daty od 13 kwietnia do 30 września

Jednocześnie przypominamy kilka ważnych informacji:

ZALICZENIA (nie egzaminy) Zaliczenia pisemne przedmiotów realizowanych na platformach Kampus 1 i Kampus 2 są przeprowadzane na tychże platformach w ramach istniejących kursów, bez konieczności zgłaszania ich CKC UW. Rekomendujemy przeprowadzanie zaliczeń w turach maksymalnie 50-osobowych jednocześnie. Zaliczenia pisemne dla grup większych niż 50 osób oraz z przedmiotów realizowanych poza platformami Kampus 1 i Kampus 2 muszą być przeprowadzone na platformie Kampus-egzaminy zgodnie z procedurą dotyczącą egzaminów.

EGZAMINY – są realizowane jedynie na platformie Kampus-egzaminy. Egzaminów nie można realizować na platformie Kampus 1 i Kampus 2. Każdy egzamin należy zgłosić do wydziałowego koordynatora/koordynatorki ds. egzaminów zdalnych, który zamówi przestrzeń na egzamin. 

Szczegółowe wytyczne dotyczące przeprowadzania egzaminów na platformie Kampus-egzaminy zamieściliśmy tutaj.

Zapraszamy do korzystania z Niezbędnika egzaminatora, gdzie zamieściliśmy wiele przydatnych informacji i tutoriali dotyczących sprawnego przeprowadzenia egzaminów.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy pisać na adres pomoc-ckc@uw.edu.pl.

 

fot. Egzamin wstępny do Państwowej Szkoły Morskiej w Gdyni, fotografia ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego