Zapraszamy do odwiedzin strony Zajęcia zdalne na platformie e-learningowej Kampus, zaktualizowanej z myślą o nowym semestrze akademickim 2020/2021.

Wyodrębniono w niej sekcje zarówno dla wykładowców akademickich, jak i studentów, będące kompaktowym kompendium wiedzy na temat poruszania się po serwisach platformy Kampus.

Nauczyciele akademiccy znajdą tam wszystkie niezbędne informacje, między innymi na temat:

• zamawiania przestrzeni kursowej na platformie e-learningowej na nadchodzący semestr
  • prowadzenia e-zajęć oraz zdalnych egzaminów pisemnych
  • dostępnej pomocy helpdesku
  • innych dostępnych na UW narzędzi do prowadzenia synchronicznych zajęć w formie on-line.

Studentów natomiast zapraszamy do zapoznania się z dedykowaną im sekcją, zawierającą podstawowe informacje na temat logowania na platformie Kampus oraz swoich e-zajęć. Strona jest dostępna także w wersji angielskiej.
Życzymy owocnego e-nauczania!