Za nami  spotkanie informacyjne online nt. ogólnouniwersyteckiej platformy pt. “Kampus i okolice. Przewodnik po platformie e-learningowej dla pracowników administracji UW”.  Wzięło w nim udział ponad 50 pracowników dziekanatów, pełnomocników ds. USOS i innych osób zajmujących się obsługą spraw studenckich.

Omówiliśmy na nim tematy takie jak:

• dostępne platformy Kampus i sposób ich organizacji
  • integracja pomiędzy Kampus a USOS – z czym to się wiąże i jakie wątpliwości się pojawiają
  • Kampus dla wykładowców i studentów

Spotkanie odbyło się w interaktywnej fomule, podczas której odpowiadaliśmy na wszelkie pojawiające się pytania.

Dziękujemy za informację zwrotną i miłe słowa, które od Państwa otrzymujemy w ankiecie ewaluacyjnej, a w razie kolejnych pytań prosimy o kontakt na: pomoc-ckc@uw.edu.pl

Ponieważ spotkanie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony pracowników administracji, w planach mamy już kolejne tego typu mini szkolenia. Zachęcamy też do śledzenia naszej strony oraz profilu na FB, gdzie zamieszczamy bieżące informacje nt. platformy Kampus.