CKC UW organizuje cykliczne szkolenia on-line z funkcjonalności ogólnouniwersyteckiej platformy Kampus. dla pracowników UW.

Właśnie otworzyliśmy rejestrację na szkolenie podstawowe z prowadzenia zajęć zdalnych na platformie Kampus, które odbędzie się online 19 października w godz. 9.00 -12.00. Szczegółowy program szkolenia dostępny jest tu.

Zapisy na szkolenia odbywają się na platformie Kampus-pracownik pod adresem: https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/index.php?categoryid=48, konieczne będzie zalogowanie się swoim kontem CAS (nr PESEL i hasło jak do USOS).

Do udziału  zapraszamy również wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać platformę Kampus do wspierania zajęć stacjonarnych. W tym roku akademickim kontynuujemy także cykl szkoleń zaawansowanych, przeznaczony dla osób, które pierwsze kroki na platformie Kampus mają już za sobą.

Harmonogram szkoleń:

• 19.10. – Zajęcia online na platformie Kampus: szkolenie podstawowe
  • 27.10 – Narzędzia i organizacja pracy w grupach na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane
  • 16.11. – Tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych na platformie Kampus: narzędzia H5P – szkolenie zaawansowane
  • 24.11. – Zadania na platformie Kampus
  • 7.12. – Ocenianie i dziennik ocen na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane
  • 13.12. – Testy na platformie Kampus
  • 10.01. – Testy na platformie Kampus
  • 18.01. – Ocenianie i dziennik ocen na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane
  • 26.01. – Egzaminy i zaliczenia pisemne na platformie Kampus

Polecamy także lekturę “Niezbędnika prowadzącego” (w formie kursu samouczkowego dostępnego po zalogowaniu), gdzie zamieściliśmy wszelkie przydatne informacje dla nauczycieli akademickich UW na temat prowadzenia zajęć zdalnych na ogólnouniwersyteckiej platformie Kampus.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt na: pomoc-ckc@uw.edu.pl