Zapraszamy na cykl  szkoleń online poświęcony prowadzeniu zajęć i zaliczeń na ogólnouniwersyteckiej platformie Kampus., które  przygotowaliśmy w semestrze letnim dla kadry UW.

Otworzyliśmy zapisy na szkolenie 22 marca pt. „Studenckie peer-review – narzędzie Warsztaty na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane.”

Rejestracja na poszczegolne szkolenia CKC otwiera się na tydzień przed terminem ich rozpooczęcia i odbywa się poprzez fformularz platformie Kampus-pracownik pod adresem: https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/index.php?categoryid=48, konieczne będzie zalogowanie się swoim kontem CAS (nr PESEL i hasło jak do USOS).

Harmonogram planowanych spotkań dostępny jest po zalogowaniu na platformę Kampus-pracownik.

Do udziału  zapraszamy również te osoby,  które chcą wykorzystać platformę Kampus do wspierania zajęć stacjonarnych.

Zachęcamy też do samodzielnego eksplorowania  “Niezbędnika prowadzącego” (w formie kursu samouczkowego dostępnego po zalogowaniu), gdzie zamieściliśmy wszelkie przydatne informacje dla nauczycieli akademickich UW na temat prowadzenia zajęć zdalnych na ogólnouniwersyteckiej platformie Kampus.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt na: pomoc-ckc@uw.edu.pl.