„Zależy mi na innych”, „wierzę w naukę”, „chcę podróżować po świecie”, „chcę studiować normalnie”, „chcę żyć normalnie”, „chcę żyć” – to powody, dla których warto się zaszczepić przeciw COVID-19. Na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczęła się kampania zachęcająca do szczepień „Ramię w ramię”.

Kampania promocyjna UW dotycząca szczepień przeciw COVID-19 powstała z inicjatywy władz Uniwersytetu. Akcja skierowana jest do wszystkich członków społeczności UW. Obejmuje ona serię plakatów, banerów oraz działania na profilach Uniwersytetu w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym bohaterowie  –  przedstawiciele społeczności UW,  wymieniają powody, dla których warto się zaszczepić.