Co do zasady, semestr letni 2021/22 odbywa się w trybie stacjonarnym, jednak ostateczna decyzja co do formy prowadzonych zajęć podejmowana jest na wydziale. Na potrzeby nowego semestru uruchomiliśmy już ponad 1300 e-zajęć na Kampus! Nadal przyjmujemy zamówienia.

Przypominamy, że wykładowcy/-czynie UW mogą wspomagać się ogólnouniwersytecką internetową platformą edukacyjną Kampus w ramach wspierania swoich zajęć w sali.  Kampus służy bowiem nie tylko do osadzenia materiałów (np. jako repozytorium), ale jest również chętnie wykorzystywany do oceny postępów w nauce (np. poprzez samosprawdzające testy). Ponadto ułatwia komunikację w grupie (np. za pośrednictwem forum), umożliwia automatyczne ocenianie i zapewnia migrację ocen wprost do USOS-a.

Można zamówić kopię swoich e-zajęć z ubiegłego semestru i dostosować ją do bieżących potrzeb.

Poniżej zamieszczamy przydatne linki do:

– formularza zamówień przestrzeni na e-zajęcia

– informacji nt. platformy Kampus

– Niezbędnika prowadzącego

Nieodmiennie, pomocą służy nasz helpdesk: pomoc-ckc@uw.edu.pl.