Studenci/-tk UW czy wiecie jak przygotować się do egzaminu lub zaliczenia w formie zdalnej? Jeśli macie wątpliwości, to koniecznie obejrzyjcie nasz krótki tutorial!

Poniżej zamieszczamy 7 kluczowych wskazówek technicznych, natomiast więcej szczegółów szukajcie w “Niezbędniku studenckim”.

  1. Większość egzaminów odbywa się na platformie Kampus-egzaminy, jednak niektóre z nich prowadzone są także na platformach Kampus 1 i Kampus 2!
  2. Wszystkie informacje o Twoich egzaminach znajdziesz w serwisie e-learning. Są tam zarówno daty sprawdzianów, jak i linki do poszczególnych zaliczeń. Pamiętaj, że będą one aktywne dopiero w dniu i godzinie rozpoczęcia egzaminów!
  3. Datę i link do egzaminu powinieneś otrzymać także w mailu od egzaminatora. Regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę w domenie uw.edu.pl!
  4. Jeszcze przed egzaminem sprawdź, czy możesz zalogować się swoim kontem CAS do serwisu e-learning. Twój login to numer PESEL, a Twoim hasłem jest to, którego używasz do logowania się do USOS.
  5. Pamiętaj o przetestowaniu, jeszcze dzień przed egzaminem, Twojego sprzętu, systemu i połączenia internetowego. Zalecamy korzystanie ze stałego łącza.
  6. Rekomendowane przez nas przeglądarki to Google Chrome lub Mozilla Firefox.
  7. Zapoznaj się z informacjami, które zamieściliśmy na stronie https://elearning.ckc.uw.edu.pl/sesja. Dowiesz się stamtąd między innymi co robić, gdy podczas egzaminów pojawią się jakieś problemy techniczne.

 

Niezbędnik studencki” jest dostępny po zalogowaniu na platformie Kampus.