Egzaminy i zaliczenia pisemne na platformach Kampus: 14 czerwca

Zapraszamy na ostatnie w tym semsestrze  szkolenie online w dniu 14 czerwca. poświęcone egzaminom i zaliczeniom pisemnych na platformach Kampus.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz na platformie Kampus-pracownik pod adresem: https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/index.php?categoryid=48, konieczne będzie zalogowanie się swoim kontem CAS (nr PESEL i hasło jak do USOS).

Do udziału  zapraszamy  również te osoby,  które chcą wykorzystać platformę Kampus do wspierania zajęć stacjonarnych.

Zachęcamy też do samodzielnego eksplorowania  “Niezbędnika prowadzącego”  i „Niezbędnika egzaminatora” (w formie kursów samouczkowych dostępnych po zalogowaniu), gdzie zamieściliśmy wszelkie przydatne informacje dla nauczycieli akademickich UW na temat prowadzenia zajęć zdalnych na ogólnouniwersyteckiej platformie Kampus.

Polecamy też indywidualne konsultacje online z prowadzenia zajeć na Kampus oferowane przez CKC UW.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt na: pomoc-ckc@uw.edu.pl.

Group 2 Created with Sketch.
Artboard 4 Created with Sketch. Artboard 4 Created with Sketch.

Group 3 Created with Sketch.