Zapraszamy na ostatnie już w semestrze zimowym szkolenie on-line dla  kadry akademickiej UW pt. „Egzaminy i zaliczenia pisemne na platformach Kampus„, które odbędzie się 26.01 w godz. 10.00 – 14.00.

Zapisy odbywają się na platformie Kampus-pracownik pod adresem: https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/index.php?categoryid=48,  konieczne będzie zalogowanie się swoim kontem CAS (nr PESEL i hasło jak do USOS).

Do udziału  zapraszamy także wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać platformę Kampus w celu wspierania zajęć stacjonarnych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: szkolenia-ckc@uw.edu.pl.

Przypominamy, że uruchomiliśmy też usługę indywidualnych konsultacji dla kadry UW z prowadzenia zajęć i testowania na platformie Kampus. Więcej informacji tu.

Zachęcamy również do lektury “Niezbędnika prowadzącego” i “Niezbędnika egzaminatora”(w formie kursów samouczkowych dostępnych po zalogowaniu), gdzie zamieściliśmy wszelkie przydatne informacje dla nauczycieli akademickich UW na temat zajęć zdalnych!