Platforma Kampus
Nasz zespół odpowiada za utrzymanie i rozwój ogólnouniwersyteckiej platformy e-learningowej Kampus. Platforma wykorzystywana jest przez nauczycieli akademickich, pracowników uczelni, studentów i doktorantów reprezentujących wszystkie jednostki Uniwersytetu do realizacji zajęć dydaktycznych, egzaminów, szkoleń oraz projektów edukacyjnych. Zapewniamy stabilne działanie platformy i oferujemy stałe wsparcie techniczne jej użytkownikom.
Wsparcie
Oferujemy kompleksowe wsparcie podczas projektowania, wdrażania i realizowania zajęć e-learningowych. Prowadzimy szkolenia dla pracowników Uniwersytetu dotyczące korzystania z e-learningu w codziennej pracy dydaktycznej. Obejmują one zarówno metodyczne, jak i techniczne aspekty przygotowywania i prowadzenia zajęć internetowych. Więcej informacji w dziale Szkolenia i warsztaty.
Konsultacje
To indywidualne spotkania dla wszystkich, którzy potrzebują bardziej indywidualnego wsparcia dotyczącego projektowania i prowadzenia zajęć, zaliczeń oraz egzaminów na platformie Kampus. Odbywają się na platformie Google Meet od wtorku do piątku w godzinach 10-14:30, a prowadzą je ekspertki e-learningowe z zespołu ds. dydaktyki i szkoleń Centrum Kompetencji Cyfrowych UW.
By zarezerwować termin skorzystaj z formularza, który jest dostępny pod tym adresem. Zaloguj się kontem CAS – login i hasło jak do USOSWeb.
Helpdesk
Prowadzimy także Helpdesk, który na bieżąco wspiera użytkowników platformy Kampus. By z niego skorzystać wystarczy napisać na adres: pomoc-ckc@uw.edu.pl.
Przewodniki po Kampusie
Opracowaliśmy także przewodniki po administrowanym przez nas środowisku e-learningowym, dopasowane do potrzeb poszczególnych grup odbiorców. Nasze Niezbędniki znajdziesz na platformie Kampus.
Szkolenia i webinaria
Aby ułatwić użytkownikom pracę na platformie, przygotowaliśmy webinaria i szkolenia adresowane do osób na różnych poziomach zaawansowania. Harmonogram szkoleń dostępny jest w kalendarzu na Kampusie.
Współpraca
Współpracujemy z ośrodkami realizującymi podobne zadania w kraju i za granicą, między innymi w ramach sojuszu 4EU+. Od początku naszego istnienia prowadzimy lub wspomagamy projekty e-learningowe finansowane między innymi z budżetu państwa czy z funduszy unijnych (badania, kursy, szkolenia, studia podyplomowe). Naszymi kompetencjami i zasobami wspieramy zewnętrzne instytucje: organizatorów olimpiad naukowych (Filmoteka Narodowa, Polskie Towarzystwo Fizyczne), Biuro Edukacji m. st. Warszawy czy Szkołę Edukacji PAFW i UW.