Nowa platforma Kampus jest dostępna pod adresem kampus.uw.edu.pl. Integruje ona wszystkie dydaktyczne serwisy e-learningowe prowadzone przez CKC UW. Dzięki temu wszystkie kursy, egzaminy czy szkolenia są teraz łatwo dostępne w jednym miejscu w sieci.

Nowy Kampus posiada intuicyjny i czytelny interfejs użytkownika oraz zaawansowane funkcje wyszukiwania. Umożliwia to szybką i intuicyjną nawigację między dostępnymi kursami i innymi materiałami edukacyjnymi.

Najważniejsze informacje

Zamawianie kursów

Przyjmujemy zamówienia kursów na nowy semestr. Formularz jest dostępny na stronie głównej kampus.uw.edu.pl (kliknij Zamawianie kursów). Możesz też skorzystać z tego linku.

Kursy utworzone na platformach Kampus 1 i Kampus 2

Kursy na rok 2024/2025 utworzone na platformach Kampus 1 i Kampus 2 zostaną przeniesione automatycznie – nie ma potrzeby składania powtórnego zamówienia.

Kursy utworzonego przed rokiem akademickim 2024/2025 na platformach Kampus 1 i Kampus 2 pozostaną dostępne w niezmienionej formie i znajdziesz je pod adresami

Poznaj Nowy Kampus

Zapraszamy na szkolenia i webinaria poświęcone nowym funkcjonalnościom platformy Kampus! Harmonogram wydarzeń dostępny jest w Kalendarzu na platformie Kampus. Zapisy na szkolenia i webinaria rozpoczynają się zawsze tydzień przed planowaną datą wydarzenia. Najbliższy webinar już 18 września!

Jednocześnie przypominamy, że Nowy Kampus dopiero wystartował. Przygotowywaliśmy się do tej premiery z najwyższą starannością, jednak dopiero w rękach użytkowników ujawniają się wszystkie drobne niedoskonałości. Dokładamy starań, aby na bieżąco reagować na wszystkie zgłaszane uwagi.

Bardzo dziękujemy za cierpliwość!