W dniach 1 i 2 lutego 2021 zostaną przeprowadzone zdalne pisemne Językowe Egzaminy Certyfikacyjne z 6 języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański) oraz z języka polskiego jako obcego. Egzaminy będą odbywały się na platformie Kampus-egzaminy na trzech poziomach biegłości językowej: B1, B2 oraz C1 (język angielski).

Jeżeli zapisałeś/łaś się do właściwej grupy egzaminacyjnej w rejestracji żetonowej EGZC-2020Z, to znasz datę i godzinę swojego egzaminu. Jego “miejsce” możesz znaleźć, logując się kontem CAS (tak jak do USOSa):

1. do serwisu Elearning UW

2. bezpośrednio na Kampus-egzaminy

Wystarczy na tych stronach kliknąć przycisk “Moje egzaminy” lub ikonę stalówki po prawej stronie serwisu, by zobaczyć odnośnik do swojego egzaminu certyfikacyjnego.

Odnośnik będzie widoczny, o ile w przestrzeni egzaminacyjnej nastąpiła synchronizacja studentów. Odnośnik nie będzie aktywny do czasu rozpoczęcia egzaminu; przed jego rozpoczęciem zobaczysz licznik odmierzający czas do rozpoczęcia egzaminu.

W chwili rozpoczęcia egzaminu odnośnik stanie się aktywny, i będziesz mógł/mogła z niego skorzystać, aby przenieść się do przestrzeni egzaminacyjnej.

WAŻNE!

Zaloguj się kontem CAS w serwisie Elearning UW na przynajmniej 5 dni przed egzaminem, aby upewnić się, czy nie masz problemów z CASem.

Ewentualne problemy z kontem CAS:

→ zapomniane hasło – możesz je odzyskać samodzielnie: kliknij

→ informacja o niepoprawnych danych logowania lub brak e-maila w USOS – zwróć się do macierzystego wydziałowego Pełnomocnika ds. USOS

Więcej Instrukcji dla studentów na stronie Elearning UW

Na stronie Rady Koordynacyjnej ds. Certyfikacji Biegłości Językowej znajdziesz: