Jak korzystać z repozytorium „Dane Badawcze UW”?

7 czerwca 2024 r. (piątek), godz. 10:00–11:15

Zapraszamy na szkolenie online z zakresu obsługi instytucjonalnego repozytorium danych badawczych Uniwersytetu Warszawskiego – “Dane Badawcze UW” (https://danebadawcze.uw.edu.pl/). Webinarium jest przeznaczone dla pracowników i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego. Jest skróconą wersją serii szkoleń „Repozytorium Dane Badawcze UW – przygotowanie danych i korzystanie z platformy”, realizowanych przez ICM UW w styczniu i lutym 2024.

Szkolenie będzie podzielone na dwie części: prezentacja repozytorium oraz instrukcja deponowania przykładowego zbioru danych. Zaplanowano również czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Szkolenie poprowadzą Magdalena Bielińska, Agnieszka Cybulska-Phelan i Wojciech Fenrich z Platformy Otwartej Nauki (ICM UW).

Potwierdzenie rejestracji zostanie przesłane w osobnej wiadomości e-mail.

Szkolenie organizowane jest przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Centrum Kompetencji Cyfrowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Szkolenie realizowane jest w ramach działania I.3.6. „Humanistyka cyfrowa” programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

logotyp-UW-IDUB-PL.png