Zapraszamy na szkolenia dla dydaktyków i dydaktyczek z UW, które organizujemy w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP). W maju kontynuujemy zajęcia dla zaawansowanych użytkowników i użytkowniczek platform Kampus. Tym razem przyjrzymy się bliżej możliwościom oferowanym przez narzędzie Warsztat oraz niestandardowym rodzajom pytań w quizach na platformie Kampus. Rejestracja na szkolenia otwiera się 7 maja, a liczba miejsc w grupach jest ograniczona. Zachęcamy więc do szybkich zapisów!

Harmonogram szkoleń:

13.05 – Egzaminy pisemne na platformie Kampus-egzaminy (szkolenie zamknięte dla pracowników Szkoły Języków Wschodnich UW)
18.05 – Studenckie peer-review – narzędzie Warsztaty na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane
20.05. – Niestandardowe rodzaje pytań w quizach na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane
25.05. – Niestandardowe rodzaje pytań w quizach na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane
27.05 – Studenckie peer-review – narzędzie Warsztaty na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane

Zapisy

Przypominamy, że zapisy na szkolenia odbywają się na platformie Kampus-pracownik, na której konieczne będzie zalogowanie się swoim kontem CAS (nr PESEL i hasło jak do USOS). Rejestracja otwiera się 7 maja.