W marcu mija już rok odkąd na UW przeszliśmy na naukę zdalną z powodu pandemii.  Jak wyglądał on w liczbach? Zobaczcie na poniższej infografice!

infografika z logo CKC UW prezentująca wymienione w tekście liczby

W tym czasie na naszych platformach utworzono 7 800 nowych kursów i przeprowadzono 2 200 egzaminów! Z kolei specjalistki z naszego helpdesku odpowiedziały na całą gamę różnorodnych pytań dotyczących zajęć oraz zaliczeń na platformach Kampus. Doliczyliśmy się aż 5 300 rozwiązanych spraw poświęconych nauczaniu on-line!

Na bazie Waszych pytań i wątpliwości przygotowaliśmy cztery “Niezbędniki”, dopasowane do specyficznych potrzeb różnych odbiorców. Wszystkie dostępne są na platformie Kampus:

• “Niezbędnik prowadzącego”
  • “Niezbędnik egzaminatora”
  • “Niezbędnik studenta”
  • “Niezbędnik koordynatora”(dostępny tylko dla koordynatorów wydziałowych)

Przeprowadziliśmy także serię szkoleń dotyczących projektowania i prowadzenia zajęć oraz egzaminów na platformach Kampus. Wzięło w nich udział prawie 450 wykładowców i doktorantów UW!

Gdybyście jednak wciąż mieli pytania – jesteśmy do dyspozycji!: pomoc-ckc@uw.edu.pl