Zapraszamy na kolejne szkolenia online dla pracowników naukowo-dydaktycznych UW, które organizujemy w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP). W kwietniu kontynuujemy szkolenia z różnych aspektów prowadzenia zajęć zdalnych na platformie Kampus dla osób, które pierwsze kroki na tej platformie mają już za sobą. Uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób dzielić studentów na zespoły robocze i jak wykorzystywać dostępne narzędzia platformy do wspólnej pracy i komunikacji, jak dobrze ustawić dziennik ocen albo jak tworzyć zasoby interaktywne z wykorzystaniem narzędzi dostępnych na Kampusie.

Zapisy na szkolenia odbywają się na platformie Kampus-pracownik, konieczne będzie zalogowanie się swoim kontem CAS (nr PESEL i hasło jak do USOS).

Rejestracja na wszystkie terminy kwietniowe otwiera się 7.04.2021. Liczba miejsc w grupach szkoleniowych jest ograniczona!

Harmonogram:

• 13.04.2021 Ocenianie i dziennik ocen na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane

• 20.04.2021 Narzędzia i organizacja pracy w grupach na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane

• 22.04.2021 Ocenianie i dziennik ocen na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane

• 27.04.2021 Tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych na platformie Kampus: narzędzia H5P i Lekcja – szkolenie zaawansowane

• 29.04.2021 Tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych na platformie Kampus: narzędzia H5P i Lekcja – szkolenie zaawansowane

Szczegółowe instrukcje zapisu i program umieściliśmy w opisach szkoleń. Prosimy o zwrócenie uwagi na konieczność wypełnienia dokumentów związanych z uczestnictwem w programie ZIP.

Kolejne szkolenia będą sukcesywnie organizowane do końca roku akademickiego, a wszystkie informacje o nich będą pojawiać się na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.