Zapraszamy wszystkie osoby prowadzące zajęcia online do skorzystania z konsultacji na temat zajęć, egzaminów i zaliczeń prowadzonych na platformach Kampus, które uruchomiliśmy z myślą o kadrze dydaktycznej UW.

Konsultacje odbywają się online na Google Meet od wtorku do piątku w godzinach 10.00-14:30. Prowadzą je ekspertki e-learningowe z zespołu ds. dydaktyki i szkoleń Centrum Kompetencji Cyfrowych UW.

Formularz rezerwacji terminu konsultacji jest dostępny pod adresem: http://konsultacje.ckc.uw.edu.pl (wymagane zalogowanie się kontem CAS – login i hasło jak do USOSWeb).

Podczas konsultacji można będzie omówić zagadnienia takie jak:

• od czego zacząć projektowanie zajęć internetowych,
  • adaptacja zajęć/materiałów stacjonarnych do formatu online,
  • dobór najlepszych narzędzi platformy Kampus do założonych celów dydaktycznych,
  • wybór metod sprawdzania wiedzy na platformie Kampus,
  • dopasowanie arkusza ocen do konkretnych potrzeb,
  • dostosowanie ustawień danej aktywności/zasobu,
  • organizacja zajęć internetowych prowadzonych na Kampusie przez wiele osób,
  • prowadzenie zajęć internetowych dla wielu grup studenckich.

Lista tematów oczywiście nie jest zamknięta, a nasze ekspertki chętnie omówią z Państwem inne aspekty prowadzenia zajęć na ogólnouniwersyteckiej platformie Kampus!

Zapraszamy także do zapisów na tematyczne szkolenia online z funkcjonalności platformy Kampus.

Polecamy również lekturę “Niezbędnika prowadzącego” i “Niezbędnika egzaminatora” w formie samouczkowego kursu na platformie e-learningowej.