Szkolenie on-line „Narzędzia i organizacja pracy w grupach na platformie Kampus: szkolenie  zaawansowane”

Szkolenie jest 1-dniowe i będzie realizowane w terminie:

• 16.11.2021 r., godz. 10:00-13:00

W trakcie zajęć planowane są przerwy.

REJESTRACJA

Rejestracja rozpocznie się 27.10.2021 o godz. 12:00 i zakończy 10.11.2021 o godz. 16:00.

Prowadząca: mgr inż. Anna Serafińska-Misiak / mgr Justyna Owczarek

Bardzo prosimy, by na szkolenie zapisywały się osoby, które opanowały już podstawowe umiejętności związane z przygotowaniem i prowadzeniem zajęć na platformie Kampus (m.in. autoryzowanie uczestników, umieszczanie materiałów, dodawanie zadań, quizów, forów do kursu). Pozostałych serdecznie zapraszamy na szkolenia podstawowe.

Pobierz PROGRAM SZKOLENIA

Przed zapisaniem na szkolenie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji, kwalifikacji i uczestnictwa.

Szkolenie jest przeznaczone dla nauczycieli akademickich zatrudnionych w Uniwersytecie na podstawie umowy o pracę lub mianowania przez cały okres trwania działania rozwojowego, w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych lub dydaktycznych.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem szkolenia-ckc@uw.edu.pl.